Specjalista ds. Logistyki-customer care

Oferta pracy dodana przez: Ewa Jedrzejczyk Arche Consulting, w kategorii: Logistyka i transport

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Ewa Jedrzejczyk Arche Consulting, w dniu: 2021-01-28

Pełna treść ogłoszenia:

Obowiązki:

  • przyjmowanie zamówień od Klientów, jak i wprowadzanie ich do systemu,
  • planowanie wysyłek przy współpracy z magazynem, przewoźnikiem i klientem,
  • wpółpraca z planistami produkcji,
  • wysyłka zamówień oraz kontrola ich realizacji,
  • kordynowanie procesów celnych i reklamacyjnych,
  • zarządzanie opakowaniami zwrotnymi,
  • wybór optymalnych procesów transportowych,
  • wykonywanie raportów zgodnie ze standardami,
  • utrzymanie prawidłowości danych w systemie SAP,
  • stosowanie się od zasad panujących w zakładzie pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • kompleksowa znajomość zagadnień logistycznych,
  • mile widziana znajomość SAP,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym.

Nasz Klient oferuje:

  • praca w dynamicznie rozwijającej się firmie przy jednoczesnej możliwości realizacji własnych pomysłów,
  • rozwój zawodowy oraz możliwość poszerzania swoich umiejętności i kompetencji,
  • prywatna opieka medyczna,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karta MultiSport,
  • pakiet relokacyjny w indywidualnych przypadkach.

Znajomość języków

  • angielski: B2 średniozaawansowany wyższy

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Pikutkowo

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 726 003 633

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty