PRACOWNIK /PRACOWNICA PRODUKCJI

Oferta pracy dodana przez: Justyna Paczkowska Workservice, w kategorii: Pozostałe

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Justyna Paczkowska Workservice, w dniu: 2018-11-04

Pełna treść ogłoszenia:

Grupa Work Service jest największą w Polsce agencją zatrudnienia i pierwszą spółką z sektora usług personalnych notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Od 1999 roku dostarczamy szeroki wachlarza innowacyjnych rozwiązań z obszaru HR. Świadczymy usługi pracy tymczasowej, rekrutacji pracowników stałych, doradztwa, outplacementu oraz outsourcingu usług na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Posiadamy 35 lokalnych biur oraz sieć 200 mobilnych doradców personalnych. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób, a ponad 3000 pracodawców wybrało nas na swojego partnera w biznesie bazującego na solidnych fundamentach i profesjonalizmie. Jesteśmy zorientowani na zaspokajanie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców, pozostając jednocześnie wrażliwi na zmienne uwarunkowania społeczno-ekonomiczne, podatkowe i prawne.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:

miejsce pracy Włocławek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • składanie systemów żaluzjowo roletowych
  • cięcie, zgrzewanie tkanin
  • cięcie profili aluminiowych, drewnianych
  • obsługa urządzeń i narzędzi do produkcji przesłon okiennych

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • zdolności zręcznościowo-manualne
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

CO OFERUJEMY?

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • pracę na pełny etat w systemie pracy zmianowej od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie zasadnicze + premie
  • szkolenia związane z wykonywaną pracą

APLIKACJE proszę składać:

e-mail :justyna.paczkowska@workservice.pl

lub osobiście w Oddziale  WORK SERVICE, Plac Wolności ¾ pok B104, 87-800 Włocławek

Tel. 508 024 376

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV oraz w innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66, zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją przez Work Service S.A. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych, co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie do ich dostępu i poprawiania. Zostałem poinformowany, że administratorem moich danych osobowych jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi.”

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Włocławek

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 508 024 376, E-mail: justyna.paczkowska@workservice.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty