PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Oferta pracy dodana przez: Alicja Deptula, w kategorii: Budowa / Remonty

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Alicja Deptula, w dniu: 2021-01-07

Pełna treść ogłoszenia:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY -umowa o pracę.
Budowa tłoczni gazu w Gustorzynie k. Włocławka
Zakres obowiązków:
• podstawowe prace budowlane: kopanie, izolowanie, szlifowanie, prace ręczne
• prace przy odwodnieniu wykopów budowlanych
Wymagania:
doświadczenie w pracach budowlanych
• mile widziane doświadczenie w pracach szlifierskich
• mile widziane prawo jazdy kategorii B.
• bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
• gotowość do pracy w zmiennych warunkach atmosferycznych i ograniczonej przestrzeni
• gotowość do pracy na wysokości
Oferujemy:
• pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie stymulującej środowisko
• możliwość rozwoju zawodowego
• przyjazną atmosferę pracy
• wynagrodzenie uzależnione od wiedzy, doświadczenia i umiejętności
Kontakt: tel. 607 908 507, e-mail: k.dabrowski@streicher.it
MAX STREICHER S.p.A. Oddział w Polsce

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Gustorzyn

Wynagrodzenie: 2.800 - 4.500 PLN brutto

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 607908507, E-mail: alicja.deptula@interia.eu

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty