Praca sezonowa

Oferta pracy dodana przez: Palucki Textil, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Palucki Textil, w dniu: 2021-12-01

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukujemy osób do pracy w sortowni odzieży używanej w Skórznie ok 8 km od Włocławka na stanowisku pracownik produkcji:
Jakie zadania będzie wykonywać nasz Pracownik Produkcji:
• utrzymanie ciągłości przepływu surowca do kolejnych etapów produkcji (sortowanie odzieży wg wytycznych, cięcie odzieży, transport towarów między stanowiskami, obsługa maszyn prasujących i szarpiących odzieży.
• realizacja zadań zleconych przez przełożonego
• dbałość o czystość i estetykę miejsca pracy:
Ze swojej strony oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• pracę w dynamicznym zespole
• zatrudnienie w firmie o stabilnej, uregulowanej pozycji na rynku.
• wolne weekendy
• dobre wynagrodzenie
• nowe doświadczenia

Szukamy Pracowników Produkcji, którzy:
• potrafią pracować samodzielnie oraz w zgranym zespole,
• interesują się branży modową i znają się na asortymencie odzieżowym (mile widziane)
• rzetelnie i chętnie wykonują powierzone zadania.
Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 695-111-250 w godzinach 7-15

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Skórzno

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 695111250

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty