Operator/Programista CNC

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w kategorii: Produkcja

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: N Horai Simaconsulting, w dniu: 2021-05-10

Pełna treść ogłoszenia:

Dla naszego klienta, producenta elementów metalowych tworzonych na obrabiarkach CNC, poszukujemy kandydata na stanowisko Operatora/ Programista maszyn CNC

Zakres obowiązków
  • Obsługa maszyn sterowanych numerycznie,
  • Obsługa narzędzi pomiarowych,
  • Kontrola wykonanych elementów,
  • Dbanie o stan maszyn oraz narzędzi pomiarowych,
  • Współpraca z operatorami maszyn i ich nadzór nad procesem realizacji obróbki na maszynach,
  • Programowanie maszyn CNC,
  • Rejestrowanie wykonanej produkcji wg dokumentacji technicznej,
  • Gospodarowanie powierzonymi elementami mocującymi, uchwytami oraz narzędziami.
Poszukiwane kompetencje

  • Umiejętność posługiwania się: suwmiarką, mikrometrem, średnicówką,
  • Znajomość tolerancji i pasowań,
  • Umiejętność czytania rysunku techniczno-maszynowego.

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub/i wykształcenie kierunkowe: mechaniczne/obróbki mechanicznej lub pokrewne,
  • Znajomość technologii obróbki mechanicznej,
  • Dobra wyobraźnia przestrzenna, metodyczność i dokładność pracy.
Oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, systemy premiowe, dodatkowe ubezpieczenie pracownicze, praca w trybie trzyzmianowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Udział w projekcie wdrożeniowym nowego centrum badawczo-rozwojowego z zakresu obróbki skrawaniem.
  • Dodatkowe ubezpieczenie dla pracownika w AVIVA

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Włocławek

Wynagrodzenie: 6000

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 720870150

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty