MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH

Oferta pracy dodana przez: Taurus services, w dniu: 2021-02-02

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Taurus Services

Taurus Services, to prężnie rozwijającą się firma, która w sposób elastyczny oferuje swoim klientom niezawodna asystę w generalnym wykonawstwie i konstrukcjach stalowych.

Żaden projekt nie jest zbyt duży, żaden szczegół zbyt mały.

Doskonałość tkwi w szczegółach.

Zatrudniamy doświadczonych monterów, spawaczy, ślusarzy, malarzy oraz brygadzistów, których umiejętności i etyka pracy są podstawowym filarem naszej działalności.

Monter Konstrukcji Stalowych

Miejsce pracy: Gliwice

Monter konstrukcji stalowych jest odpowiedzialny za wykonanie prawidłowego montażu, zabezpieczenie i konserwację wykonanych konstrukcji oraz prawidłową eksploatację narzędzi i urządzeń. Obowiązkiem jego jest zachowanie zasad technologicznych, przestrzeganie norm jakościowych oraz dokonanie oceny wykonanej pracy.

Poszukujemy monterów zarówno do pracy przy konstrukcjach stalowych na budowach jak i na halach oraz przy montażu zbiorników.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- odpowiednie przygotowanie niezbędnych narzędzi oraz sprzętu potrzebnego do wykonania konstrukcji,
- prace związane z budową właściwej konstrukcji stalowej lub aluminiowej,
- przeprowadzanie kontroli jakościowej wykonanej części konstrukcji,
- wykonanie obmiaru, jak również odbiór konstrukcji,
- przeprowadzenie demontażu konstrukcji stalowej,

WYMAGANIA:

- min. 2 lata doświadczenia na tym lub podobnym stanowisku,
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- umiejętność pracy w zespole,
- dyspozycyjność oraz sumienność w pracy,
- brak przeciwwskazań lekarskich do wykonywania pracy fizycznej.

OFERUJEMY:

- stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole,
- możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia,
- szkolenia kierunkowe,
- odzież roboczą,
- możliwość zakwaterowania w pracy poza miejscem zamieszkania,
- zakwaterowanie w pracy na wyjazdach
- bezpłatny dojazd między miejscem zakwaterowania a budową
- bonusy frekwencyjne

Dla najlepszych pracowników oferujemy zatrudnienie na terenie całej Polski i za granicą (Niemcy, Francja, Anglia...)

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Inny

Forma zatrudnienia: Inny

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 532101538, E-mail: info.taurusservices@gmail.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty