Instalator Pomp Ciepła - Hydraulik

Oferta pracy dodana przez: Mistral Energy Konrad Han, w dniu: 2022-01-21

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Mistral Energy to kompleksowa i profesjonalna obsługa instalacji elektrycznych pod klucz dobranych indywidualnie pod klienta dla domu, firmy czy gospodarstwa rolnego.

Przeprowadzamy klienta przez cały proces obsługi w zakresie instalacji fotowoltaicznych od audytu technicznego obiektu i specjalnego projektu, wyceny wraz z możliwością wsparcia wybranym źródłem finansowania, aż po bezpieczny i profesjonalny montaż dzięki własnym brygadom instalatorskim oraz pełen serwis na życzenie klienta na długie lata.

Specjalizujemy się także automatyką i inżynierią procesowa w dużych zakładach produkcyjnych i energetycznych.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą z siedzibą we Włocławku specjalizującą się w generalnym wykonawstwie instalacji fotowoltaicznych na terenie województw: kujawsko-pomorskim, łódzkim i mazowieckim.

Celem naszej firmy jest uzyskanie pełnego zadowolenia i zaufania naszych partnerów handlowych, staranność w działaniu, a także dotrzymywanie terminów zobowiązań dzięki czemu zapewniamy obsługę na najwyższym poziomie a wieloletnie doświadczenie pracowników oraz setki zrealizowanych projektów pozwala na zachowanie wysokich standardów pracy i obsługi klienta.

Będzie nam niezmiernie miło jeżeli dołączysz do naszego Zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby chętnej do pracy na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • montaż i uruchamianie pomp ciepła w obiektach klientów
  • prace hydrauliczne
  • prace elektryczne
  • przeprowadzanie konserwacji, usuwanie awarii i wymiana uszkodzonych urządzeń
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami bezpieczeństwa

Wymagania:

  • doświadczenie w montażu pomp ciepła i klimatyzacji
  • i znajomość zasad budowy instalacji

  • mile widziane uprawnienia UDT
  • Dobra organizacja pracy,
  • Sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • Posiadanie Prawa jazdy kat. B
  • Dbanie o dobre imię i renomę pracodawcy
  • Dokładność i sumienność
  • Dyspozycyjność i chęć do pracy
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Gotowość do pracy w wyznaczonym podległym terenie max do 100 km
  • zaangażowanie i samodzielność w działaniach

Chcesz zdobywać doświadczenie oraz budować swoją ścieżkę zawodową, w najszybciej rozwijającej się organizacji fotowoltaicznej w Polsce OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość podjęcia pracy OD ZARAZ
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o preferowany rodzaj umowy
  • Szkolenie techniczne oraz praktyczne szkolenie w terenie

  • Samochód z pełnym wyposażeniem (elektronarzędzia, drabiny, mierniki itp.);
  • Wsparcie techniczne i logistyczne
  • Szkolenia produktowe i branżowe.
  • Miłą atmosferę pracy

Przed rozpoczęciem pracy gwarantujemy przeszkolenie przez nas z podstawowych zagadnień i funkcjonowania firmy. Na każdym etapie nasi pracownicy mogą liczyć na fachową pomoc techniczną i wsparcie doświadczonych osób w branży Odnawialnych Źródeł Energii.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV. W zgłoszeniu prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Włocławek

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 697 189 760, E-mail: info@mistral.energy

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: UsługiWłocławek.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty